W mediach społecznościowych warto budować przekaz marki poprzez atrakcyjne wizualnie, angażujące treści, które w sposób innowacyjny i kreatywny dotyczą danego tematu. Stworzymy dla Ciebie spójną strategię komunikacji w social media, która zaangażuje klienta w świat marki.

Wybór odpowiedniego medium oraz przygotowanie strategii pozwoli na zaistnienie marki klienta w ważnym kanale komunikacji. W Polsce już 13 milionów użytkowników korzysta z mediów społecznościowych.

Zamierzony efekt reklamowy, można uzyskać poprzez odpowiednie działania na Twoim fanpage'u. Nie wystarczy samo założenie profilu w serwisie społecznościowym. Twój firmowy fanpage musi być prowadzony w sposób przemyślany i dostosowany do określonej grupy odbiorców.

Co zyskujesz dzięki aktywności w Social Media?
- wzrost ruchu na stronie internetowej,
- budowanie wizerunku marki,
- promowanie produktów i usług,
- kreowanie społeczności skupiającej się wokół marki,
- interakcja z klientami na temat Twoich produktów i usług,
- wzrost sprzedaży poprzez promowanie produktów
wśród odpowiedniej grupy docelowej.

Jak działamy?

 
 • Analiza

  Przeanalizujemy Twoją konkurencję, branżę Twojej działalności oraz grupę docelową do której chcesz dotrzeć by odpowiednio przygotować Twoją markę do działań w mediach społecznościowych.
 • Strategia

  Stworzymy dla Ciebie strategię komunikacji w social media opartą o treści dopasowane odpowiednio do Twojej grupy odbiorców.
 • Realizacja

  Prowadzimy skuteczną komunikację na firmowym fanpage'u i dbamy o to, by każdy kolejny post był pomysłowy, atrakcyjny i angażujący, zbierając coraz większe grono fanów profilu Twojej firmy na Facebooku i angażując ich do działania.
 • Zarządzanie reklamami

  W profesjonalny sposób stworzymy oraz zoptymalizujemy płatną kampanię Twojej firmy na Facebooku, kierując ją na odpowiednie grupy docelowe oraz obszary.
 • Monitoring

  Na bieżąco optymalizujemy oraz usprawniamy komunikację, odpowiadamy na komentarze użytkowników i wszelkie ich reakcje.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress